فضای کار اشتراکی لندیما تا اطلاع ثانوی ثبت نام جدید نخواهد داشت بزودی برمیگردیم!

دومین رویداد کارآفرینی لنداستارز در راه است.

دومین رویداد کارآفرینی لنداستارز در راه است.
لنداستارز که اولین رویداد خود را هشتم آذرماه سال قبل در کرمان برگزار نمود، ثبت‌نام رویداد دوم را آغاز نموده است. مهمان این رویداد کیارش عباس‌زاده، بنیانگذار اسنپ فود (زود فود)، مشاور و مدرس کسب‌وکار در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، بنیان‌گذار کسب‌وکارهای مختلفی چون گروه مشاوران دکتر کارآفرین و آکادمی استارتاپی ایران یا ISA است. کارشناس‌مجری اول رویداد لنداستارز مهران کرمی، مدیر شتابدهنده سریرلند، دانشجوی دکترای مدیریت کارآفرینی گرایش کسب‌و‌کار در دانشگاه تهران، پژوهشگر برتر، دانشجوی نمونه، مدرس دانشگاه، نویسنده کتاب کارآفرینی نوآورانه و مدیر توسعه بازار استارتاپ های اکوسیستم و نیک استارتر و دومین کارشناس مجری، توحید قهرمانی، هم‌بنیانگذار کلیک و اکوسیستم کارآفرینی ایران می‌باشد.

لنداستارز پس از پذیرش و شبکه‌سازی شرکت‌کنندگان، پنل گفت‌وگویی بین کارشناس مجری و مهمان شکل خواهد داد که شرکت‌کنندگان می‌توانند به پرسش و پاسخ با آن‌ها بپردازند؛ در بخش آخر نیز محتوای برنامه شامل پذیرایی و صحبت‌های صمیمانه مهمانان، شرکت‌کنندگان و عکس یادگاری خواهد بود.

ثبت نام دومین رویداد کارآفرینی لنداستارز مدتی پیش آغاز شده است. لندیما پس از بازخوردهای مثبت از اولین لنداستارز و تقاضای بیش از حد برای ظرفیت آن تصمیم گرفت تا دومین رویداد را با ظرفیت بیشتری برگزار نماید. این رویداد با سه نوع بلیط زودهنگام، عادی و دیرهنگام که با توجه به پیشتازی در انجام ثبت‌نام تعریف شده‌اند، کار خود را شروع کرده و ثبت‌نام تا ۹ روز قبل از رویداد ادامه خواهد داشت.

قابل ذکر است اعضای فضای کار اشتراکی لندیما، کد تخفیف ۱۰۰ درصدی برای شرکت در لنداستارز دوم خواهند داشت.

حامیان دومین رویداد کارآفرینی لنداستارز  شرکت فناوری پدیدار، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان می باشند. لنداستارز تأییدیه برگزاری اش را نیز از مرکز شتابدهی نوآوری اخذ نموده است.

این رویداد ۱۹ اردیبهشت ۹۷، ساعت ۱۷ الی ۲۰ در محل اتاق بازرگانی استان (میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی) برگزار خواهد شد.

کانال تلگرام اطلاع رسانی رویداد

صفحه اینستاگرام اطلاع رسانی رویداد

برای ثبت نام هرچه سریع‌تر خود و استفاده از تخفیف زودهنگام از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت نام دومین رویداد کارآفرینی لنداستارز