فضای کار اشتراکی لندیما تا اطلاع ثانوی ثبت نام جدید نخواهد داشت بزودی برمیگردیم!

دومین لنداستارز با شور و انرژی فراوان شرکت‌کنندگان به پایان رسید.

دومین لنداستارز ، ۱۹ اردیبهشت ماه با حمایت شرکت فناوری پدیدار، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و تأییدیه مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

این رویداد که شامل سه بخش، پذیرش و شبکه‌سازی با سایرین، پنل گفت‌گو با مهمان و صبحت صمیمانه و پذیرایی می‌باشد، در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به پایان رسید.

کیارش‌ عباس‌زاده، بنیانگذار زودفود (اسنپ‌فود فعلی) مهمان دومین لنداستارز و توحید قهرمانی، مدیر مسئول اکوسیستم کارآفرینی ایران و هم بنیانگذار کلیک، کارشناس مجری آن بود.

پنل گفت‌وگو با صحبت‌های زهره لورک‌آقا مدیر فضای کاراشتراکی لندیما آغاز و با سخنرانی مهندس مداح، مدیر عامل شرکت فناوری پدیدار و مهندس طبیب‌زاده، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان نیز همراه شد؛ این صحبت‌ها پیرامون فضای اکوسیستم استارتاپی استان، کارهای انجام شده و رویدادهای پیش‌ رو بود.

پس از آن پنل گفت‌وگوی مهمان و کارشناس مجری آغاز شد، توحید قهرمانی سؤالات خود را حول محور زندگی حرفه‌ای مهمان برنامه شروع کرد؛ در این راه، کارها و تجارب مختلف کیارش عباس‌زاده، مدل کسب‌وکار زودفود و ادامه راه آن رصد شد. همچنین افراد می‌توانستند سؤالات خود را پیرامون این بحث‌ها و تخصص‌های مهمان نوشته و به کارشناس مجری تحویل دهند تا پاسخ آن را از مهمان دریافت نمایند.
شرکت کنندگان این رویداد پس از پنل گفت‌وگو، با شام مختصری پذیرایی شده و صحبت‌های خود را صمیمی‌تر و جزئی‌تر با مهمانان رویداد ادامه دادند.

دومین لنداستارز، پذیرای مهمانان ویژه‌ای از مرکز رشد استان کرمان، مرکز توانمند سازی و تسهیل‌گیری کسب‌وکارهای نوپای فاوا، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اتاق تعاون استان کرمان، فروشگاه رفاه، دانشگاه شهید باهنر کرمان و نظام صنفی رایانه‌ای استان بود. در نهایت این رویداد با عکس یادگاری در بالکن طبقه دوم اتاق بازرگانی استان به اتمام رسید.

لنداستارز رویدادی، جهت انتقال تجربه از بنیانگذاران موفق استارتاپ‌های ایران است و تلاش می‌کند جامعه کارآفرینی کرمان را بیش از پیش با تجربه همراه سازد.

در این رویداد، سه نوع بلیت زودهنگام، عادی و دیرهنگام وجود داشت که افراد ثبت‌نام کننده در فضای کار اشتراکی لندیما، از تخفیف صد در صدی برخوردار بودند.

جهت اطلاع یافتن از سایر رویدادها و هم‌چنین لنداستارزهای آتی که توسط بنیانگذار آن؛ فضای کار اشتراکی لندیما برگزار می‌گردد، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر پیگیری کنید:

وب‌سایت فضای کار اشتراکی لندیما
کانال تلگرام فضای کار اشتراکی لندیما
صفحه اینستاگرام فضای کار اشتراکی لندیما
صفحه آپارات فضای کار اشتراکی لندیما

در پایان به قاب عکاسان رویداد، تصاویر قسمت‌هایی از پنل گفت‌وگو و پذیرش و شبکه‌سازی را مرور می‌کنیم.