فضای کار اشتراکی لندیما تا اطلاع ثانوی ثبت نام جدید نخواهد داشت بزودی برمیگردیم!

اولین رویداد کارآفرینی لنداستارز برگزار شد.

اولین رویداد کارآفرینی لنداستارز در محل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان کرمان توسط شرکت فناوری پدیدار برگزار گردید.
این رویداد در تاریخ هشتم آذرماه ۹۶ و به دلیل محدودیت ظرفیت با تعداد هفتاد شرکت‌کننده استارتاپی و غیراستارتاپی برگزار شد.
لنداستارز شامل سه بخش می‌باشد، بخش پذیرش و شبکه‌سازی آن رأس ساعت ۱۷ شروع شده و تا ساعت ۱۷:۴۵ ادامه داشت، این بخش در لابی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار شد و با توجه به حضور مهمانان، همه افراد مشتاقانه به سراغ بخش بعدی یعنی گفت‌و‌گو با مهمان در سالن جلسات رفتند.
منصور خضرایی منش بنیانگذار زورق مهمان اولین رویداد و مهران کرمی مدیر شتابدهنده سریرلند کارشناس مجری آن بود. این بخش شامل گفت‌و‌گوی مهران و منصور و پاسخ‌گویی به سؤالات شرکت‌کنندگان بود و با سخنرانی مهندس منصور مداح مدیرعامل شرکت فناوری پدیدار، مهندس الهامی مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات و مهندس طبیب زاده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان نیز همراه شد. پس از این بخش، آخرین قسمت رویداد ساعت ۱۹:۱۵ الی ۲۰ با پذیرایی و صحبت صمیمانه مهمانان و شرکت‌کنندگان پایان یافت.
شرکت‌کنندگان این رویداد دانشجویان، استارتاپی‌ها، افرادی که به فکر راه اندازی کسب‌وکار هستند، سرمایه‌گذاران، کارمندان، کارفرماها، مدیران ارشد و میانی و حتی دانش آموزان بودند که چند روز پس از لنداستارز یکی از بهترین عکس‌های خود در رویداد را با واتر مارک لنداستارز هدیه گرفتند.

 

از این رویداد مستنداتی تهیه شده که در کانال “لنداستارز” آپارات قابل مشاهده می‌باشند.