لنداستارز رویدادی ۳ ساعته می باشد که در آن کارآفرینان برتر به همراه کارشناس مجری پنل گفت و گویی در راستای تجارب خود خواهند داشت. این رویداد کارآفرینی  پس از گذشت چهار سال از آغاز، اکنون در اغلب شهرهای معتبر دنیا توسط نمایندگان منطقه‌ای با اسامی مختلفی برگزار شده و بیش از ۷۵۰۰۰ نفر عضو از کشورهای مختلف دارد و اعتبار جهانی آن به حدی رسیده که شرکت گوگل با حمایت‌های خود به همکاری با آن پرداخته است. این برنامه با برگزاری رویدادهای ماهانه در بیش از هشتاد شهر دنیا از مؤسسین موفق استارتاپ‌ها و کسب و کارهای مبتنی بر وب و فناوری دعوت می‌نماید تا طی یک مصاحبه یک ساعته در فضایی کاملاً دوستانه، داستان کسب و کار و زندگی حرفه‌ای خود را با حاضرین سهیم شده و از چالش‌ها و موفقیت‌های خود سخن بگویند. پس از هر مصاحبه بستری فراهم است که مهمانان ضمن گفتگوی آزاد انفرادی با یکدیگر آشنا شده و از کارها و پروژه‌های خود جویا شوند و شبکه ایجاد کنند.

مخاطبین این رویداد همه افرادی هستند که ایده ای برای راه اندازی کسب و کار دارند، یا کسب و کار خود را شروع کرده اند و در هر مرحله ای از آن هستند، برنامه نویسان، متخصصان تولید محتوا، سرمایه گذاران، دانشجویان و همه افراد این حوزه در هر سطحی که باشند می توانند در این رویداد ۳ ساعته شرکت کنند و علاوه بر شبکه سازی از آن در جهت بهبود روند کار خود استفاده نمایند.

چهارمین رویداد کارآفرینی لنداستارز

چهارمین رویداد کارآفرینی لنداستارز ؛ خونی تازه در رگ‌های اکوسیستم استارتاپی کرمان

چهارمین رویداد کارآفرینی لنداستارز ، توسط فضای کار اشتراکی لندیما و با حمایت ویژه شرکت فناوری پدیدار برگزار گردید. این رویداد حالا بیش از یک سال است که در کرمان به صورت مداوم برگزار می‌شود.   در چهارمین رویداد کارآفرینی لنداستارز چه گذشت؟ چهارمین رویداد کارآفرینی لنداستارز ، با هدف انتقال تجربه ...

ویدیوهای لنداستارز


۲۷۸ سومین رویداد کارآفرینی لنداستارز - فضای کار اشتراکی لندیما ۱ دی ۱۳۹۷

ویدیو های مرتبط


footer split
Copyright © 2020 - All Right Reserved